Informator Turystyczny


W tym miejscu znajdziesz wiele ciekawych i ważnych informacji, przeznaczonych dla turystów.

 

 

         

O mieście

 

Ciekawe miejsca

 

Trasy turystyczne


Kilka słów o historii Ustronia Morskiego oraz o stanie dzisiejszym. Opisy, ważne fakty historyczne...

::
WEJŚCIE >>>

 


Miejsca i obiekty godne odwiedzenia, zabytki, galerie, pomniki przyrody.


::
WEJŚCIE >>>

 


Dokąd udać się na pieszą lub rowerową wycieczkę? Wszystkiego dowiesz się tutaj! Opisy tras.

::
WEJŚCIE >>>

         

Banki/Bankomaty

 

Urzędy

                 Plan miasta


Gdzie po gotówkę? Tutaj znajduje się lista banków i bankomatów w Ustroniu Morskim...


::
WEJŚCIE >>>

 


Ważne Urzędy, instytucje państwowe, szkoły, kościoły. Garść bardzo cennych informacji, nie tylko dla turystów.

::
WEJŚCIE >>>

 
Tutaj znajdziesz plan miasta Ustronie Morskie i miejscowości sąsiedniej Sianożęty.::
WEJŚCIE >>>
         
 

Dobre studia podyplomowe, czyli jakie?
Zastanawiasz się nad podjęciem dodatkowej nauki po skończonych studiach i nie wiesz co wybrać? A może myślisz, że w Twoim wieku już nie wypada? Nic z tych rzeczy! Badania jasno pokazują, że model „nauki przez całe życie” coraz lepiej sprawdza się również w naszym kraju. Wybierz studia podyplomowe i przekonaj się sam, że nadajesz się do grona tych studentów!

Kim jest student podyplomowy?
W odróżnieniu od studentów studiów stacjonarnych, studenci podyplomowi to w znacznej mierze ludzie dojrzali, których średnia wieku przekracza 40 lat. Oczywiście, statystyki te niejednokrotnie zaniżają osoby młode, które tuż po studiach licencjackich decydują się na wyspecjalizowanie swojej wiedzy, jednak wciąż należą oni do mniejszości. To właśnie ludzie świadomi zachodzących na współczesnym rynku pracy zmian chcą zaktualizować swoją wiedzę i poszerzyć kwalifikacje zawodowe o nowe zagadnienia, które są innowacyjne i jeszcze im nie znane w branży, w której pracują. Wielu z nich ma również dość piastowanych do tej pory stanowisk i poprze takie uatrakcyjnienie swojego CV chcą zwrócić na siebie uwagę potencjalnego pracodawcy. Jeśli i Ty należysz do tej grupy dowiedz się, jak wśród setek ofert dostępnych na rynku wybrać tę właściwą.

Jakie powinny być studia podyplomowe

Decyzja o podjęciu dodatkowej nauki na studiach podyplomowych, np. w http://www.zpsb.pl/studia-podyplomowe/ to ważny etap w Twoim życiu. Warto więc, by był dobrze przemyślany. Jak zatem nie żałować swojej decyzji? Przeglądając oferty zwróć szczególną uwagę na wymiar zajęć praktycznych (wszak to one odróżniają podyplomówki od studiów licencjackich czy magisterskich, które przekazują głównie wiedzę teoretyczną) oraz na kadrę nauczycielską – jeśli zespół składa się z doświadczonych praktyków z ugruntowaną wiedzą i umiejętnościami, świetnie trafiłeś! W studiach podyplomowych najważniejsze jest bowiem to, by wykształcić w sobie umiejętność wykorzystywania najbardziej aktualnej wiedzy z danej branży w swoim środowisku pracy. Nie zapomnij również o kryterium trwania studiów podyplomowych. Zgodnie z ustawą nie mogą one trwać krócej niż dwa semestry. Zazwyczaj oscylują jednak między trzema a czterema. Przelicznik jest jednak prosty – im bardziej skondensowana treść, tym mniej szczegółowych informacji, natomiast im studia są dłuższe, tym więcej kosztują – czasu i pieniędzy.

A może studia specjalistyczne MBA?

Dla osób z kilkuletnim doświadczeniem menedżerskim i umiejętnościami zarządzania personelem lepszym rozwiązaniem będą studia MBA. Chociaż nie są one najtańszą opcją w pakiecie edukacji wyższej, mogą bardzo szybko przekształcić się w sukces zawodowy. Podczas nauki na studiach specjalistycznym MBA mamy bowiem możliwość do wymiany doświadczeń, wspólnych dyskusji, indywidualnych i grupowych ekspertyz oraz oceniania ryzyka z różnych perspektyw. Temu wyzwaniu mogą jednak sprostać wyłącznie osoby z określonym poziomem wiedzy i doświadczenia.


 


Partner taxi Szczecin
Rynek taksówkowy wciąż się w Polsce rozwija. Co rusz pojawiają się nowe firmy taksówkowe, które starają się sprostać wyzwaniu i dużej konkurencji na rynku. Coraz więcej osób jeździ taksówkami, ponieważ cena za przejazd nie jest wysoka, a komfort jest o dużo lepszy niż w komunikacji miejskiej. Podobnie jest w Szczecinie.

Najlepsi w branży
Każdy chciałby korzystać z usług taksówkowych, bo jest to przyjemniejsza jazda i dużo szybsza. W Szczecinie jest to możliwe, dzięki firmie Partner Taxi Szczecin. To najtańsza firma taksówkowa w mieście i codziennie wiele osób korzysta z ich usług. Są sprawni i profesjonalni w tego typu usługach. Nie trzeba długo czekać, a sama jazda, to czysta przyjemność. W dodatku ich ceny są najniższe w mieście. Możemy ich znaleźć w niemal każdym zakątku miasta. Partner Taxi Szczecin to lider w usługach przewozowych w Szczecinie, więc jeśli mamy problem z wyborem, to warto postawić właśnie na nich.

Taksówką szybciej i przyjemniej
Przejazdy taksówkami stają coraz popularniejsze. Być może jest to spowodowane niskimi cenami przejazdów. Ludzie chętniej korzystają z usług taxi, bo jest tanio. Partner Taxi Szczecin także ma bardzo atrakcyjne oferty. To najtańsza firma taksówkowa w mieście, dlatego też mają tłumy klientów. Nawet w Warszawie nie znajdziemy takiej oferty. Taksówka poza ceną kusi także wygodą jazdy oraz szybkością przejazdu. Dużo szybciej możemy dostać się z jednego końca miasta na drugi, jeśli skorzystamy z tego typu usług przewozowych. Komunikacja miejska nie zawsze się sprawdza, a taksówka to wygoda, dzwonimy, zamawiamy na konkretną godzinę i jedziemy tam, gdzie chcemy. Na Partner Taxi Szczecin czekać będziemy około 5 minut! To bardzo krótko. Szczególnie, jeśli firma ma dużą liczbę stałych klientów. W Szczecinie o nich nie trudno, szczególnie w przypadku tego przewoźnika.

Bogata oferta
Wysoka kultura kierowców, ich profesjonalizm, oraz wygląd samochodu – to najważniejsze czynniki, które decydują o pozytywnych lub negatywnych opiniach klientów. Partner Taxi Szczecin spełnia wszystkie te wymogi. Ich taksówkami jeżdżą kulturalni profesjonaliści, którzy nie pozwolą wsiąść do brudnego auta. Firma wychodzi z założenia, że taksówka jest wizytówką firmy, dlatego musi być zawsze przygotowana na przyjęcie klienta. Jednak, aby jeszcze bardziej przypodobać się klientom, Partner Taxi Szczecin wprowadził bogatą ofertę świadczonych usług. Firma przewozi ludzi, bagaże, a także dostarcza przesyłki kurierskie na terenie Szczecina i okolic. Oprócz tego taksówki obsługują kluby, restauracje oraz kompleksy handlowe. Co więcej możemy zamówić taksówkę przez sms! Mało która firma taksówkowa proponuje taki rodzaj zamówienia, a Partner Taxi Szczecin i owszem. To bardzo wygodne rozwiązanie dla klientów.Porównaj oferty taksówek na www.finmarket.pl/taxi 
:: POWRÓT ::

Portal USTRONIE-MORSKIE.COM jest własnością firmy MORENA
 reklama: biuro@ustronie-morskie.com